Konkursowa wiosna

Już niedługo planuję pierwsze parapetowo-balkonowe wysiewy, będzie więc coś dla amatorów miejskiego ogrodnictwa. Czekam z tym na marcową przeprowadzkę. Tymczasem chciałam się podzielić dobrymi wiadomościami: po pierwsze, wygraliśmy konkurs Hotel Shabby Shabby (o projekcie konkursowym pisałam tu) i jedziemy do Mannheim! Bardzo dziękuję za wszystkie oddane na nasz zespół głosy, również jury doceniło nasz projekt – i udało się. W nagrodę pojedziemy w maju do Mannheim, gdzie przez tydzień zbudujemy nasz tymczasowy, zielony pokój hotelowy. Relacja oczywiście w stosownym czasie pojawi się na blogu :)

s

Portal sztuka-krajobrazu.pl nominował do nagrody Polski Krajobraz 2013 dwa projekty, które współtworzyłam – Ogród Zmysłów i Mural z korzeniami, tymczasową zieloną ścianę, zaprojektowaną i zbudowaną wraz z Aleksandrą Wiktorko w ramach M4_Rakowiec, projektu Stowarzyszenia Odblokuj.

Galeria nominowanych projektów i formularz do głosowania znajdują się na stronie sztuka-krajobrazu.pl

Tymczasem wracam do pracy projektowej, planowania wiosennych warsztatów i akcji i obiecuję relację z siania pomidorów i tomatillo.

IMG_37211

IMG_37201

IMG_3580

 

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s